تولید کننده انواع آجرهای نسوز سبک

این شرکت تولیید کننده انواع آجرهای نسوز (عایق حرارت) با دانسیته زیر یک کیلوگرم بر متر مکعب می باشد، که از سال 1375 شروع به فعالیت کرده و در پروژه های مختلف صنعتی از جمله ساخت خط تولید شرکت آجر ساختمانی مهدیه و شالباف اصفهان و طرح توسعه شیشه همدان همکاری کرده است. همچنین کالاهای این شرکت به همکاری گروه استاتیرا به کشور های آذربایجان، ارمنستان و ترکیه ارسال شده است و همچنین مفتخر به دریافت لیسانس کیفیت از شرکت دانیلی ایتالیا و ISO 9001 می باشد.

گروه مهندسی و بازرگانی استاتیرا ، مسئول فروش کالای این شرکت می باشد.

برای دریافت اطلاعات فنی محصولات شرکت فرآورده های کانی غیر فلزی و همچنین اطلاعات فروش و دریافت لیست قیمت ها، با مهندس فروش این شرکت آقای امیر عباس وجدانی تماس حاصل فرمایید.

خط تولید کارخانه

در کارخانه فرآورده های کانی غیر فلزی خراسان، به 4 روش (خط تولید) آیتم های مورد نیاز مشتریان را تولید می کنند. تمامی این 4 خط تولید با حضور مهندس ناظر کنترل کیفی گروه مهندسی و بازرگانی استاتیرا مورد بررسی و نظرات قرار می گیرد تا روند تولید محصولات کارخانه با بالاترین درجه کیفی صورت گیرد.

کوره تونلی 40 متری کارخانه

مهندس حسین وجدانی صغیر مدیر عامل شرکت فرآورده های کانی غیر فلزی خراسان، در سال 1382 با اتکا به تجربه و علم و دانش خویش و همچنین همکاری مهندسین خلاق و جوان حاضر در کادر فنی کارخانه توانستند اولین کوره تونلی مخصوص پخت آجرهای نسوز آلومینی و سیلیسی را طراحی و اجرا بنمایند. تا به امروز این کوره به فعالیت خود ادامه می دهد و آیتم های سفارشی مشتریان را با سرعت بالا به خط فروش کارخانه می رساند. 

بسته بندی و تحویل کالا به مشتری

بسته بندی کالا به دو صورت کارتنی و پالتی با لوازم و ابزار به روز صورت می گیرد. نحوه چیدمان و بسته بندی کالای مشتری با حضور و نظرات مهندس ناظر گروه فنی و مهندسی استاتیرا انجام می شود. مراحل تحویل کالا به مشتری کاملا زیر نظر گروه استاتیرا می باشد.

پرتال سفارش اینترنتی و آنالیز محصولات کارخانه

در این قسمت شما با 3 آیتم پرفروش این شرکت که توسط کارخانه فرآورده های کانی غیر فلزی خراسان تولید می شود، آشنا شده و می توانید در صورت نیاز به این کالا بر روی آیتم مورد نظر خود کلیک کرده و وارد قسمت مربوط به این آیتم شده که علاوه بر دریافت مشخصات فنی آن، نسبت به سفارش و خرید آن اقدام کنید. لازم بذکر است برای اجرای مراحل خرید و اطلاع از پروتکول فروش با مهندس فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید. پرچم دار محصولات این کارخانه به صورت زیر می باشد:

برای ورود به صفحه خرید و دریافت اطلاعات این آیتم لطفا در اینجا کلیک کنید.

برای ورود به صفحه خرید و دریافت اطلاعات این آیتم لطفا در اینجا کلیک کنید.

برای ورود به صفحه خرید و دریافت اطلاعات این آیتم لطفا در اینجا کلیک کنید.

آدرس کارخانه

  • ایران، مشهد، 22 کیلومتری جاده قوچان، روبروی پمپ بنزین ناظریه، کنار کارخانه کاشی گوهرشاد و پی فولاد، کارخانه فرآورده های کانی غیر فلزی
  • nmmpco@gmail.com
  • 3094 3267 051
  • 3456 3267 051

دریافت کاتالوگ شرکت

برای دریافت کاتالوگ محصولات این شرکت کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد بخش دانلود ها شده و فایل مورد نظر خود را دانلود کنید. لازم بذکر است این بخش دانلود ها دارای رمز می باشد و شما می بایست با مهندس فروش مربوطه هماهنگی های لازم را جهت اجرای دانلود فایل انجام دهید.