برای آشنایی با طرح های پیشنهادی ما، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید.

  • آیا شما هم مثل ما به این موضوع اعتقاد دارید که وب سایت شما جلوه و بازتابی از نحوه کارتان در نظر مشتری است؟
  • آیا می دانید وب سایت شما همانند دفتر کار شماست و در عین حال انگار شخصی را در هنگام بازدید از وب سایت به محل کار خود دعوت کرده اید؟
  • آیا تمایل به داشتن وب سایتی با ظاهری کاملا متفاوت و حرفه ای در زمینه کاری خود دارید؟
  • آیا عقیده شما بر این است که محصول یا خدمات شما متمایز و حرفه ایست پس نحوه معرفی آن نیز باید متمایز و حرفه ای باشد؟
  • آیا معتقد هستید که ایده پردازی و خلاقیت به کار رفته در وب سایت شما از دید مشتریان حرفه ای که در حال بازدید از وب سایت شما هستند پنهان نمی ماند ؟

پس پلن طراحی سایت حرفه ای SWDESIGN برای شماست، که در عین رعایت چهارچوب مناسب اعم از سئو و پشتیبانی، از ایده پردازی و خلاقیت نیز بهره می گیرد که در تاروپود این طرح به کار گرفته می شود. این همان طرحی است که ایده ها و نقطه نظرات شما را از سایر رقبای کسب وکارتان متمایز کرده و احتمال اینکه از بین آنها انتخاب شوید را بالاتر می برد.

برای طراحی یک سایت احتیاج به همکاری دو دانش برنامه نویسی کامپیوتری و گرافیک است، به عنوان دیگر یک برنامه نویس شیرازه سایت را برای گرافیست آماده می کند تا بتوانند در کنار هم یک اثر هنری مفید برای انتقال اطلاعات کاربر برای مشتریانش و یا دنبال کننده هایش بیافرینند.

ساخت یک وب سایت حرفه ای مراحلی دارد که شما را با برخی از آن آشنا می کنیم:

برای ارسال سفارش یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید:

طراحی سایت خود را به دست جوانان با استعداد و جوان گروه طراحی وب سایت استاتیرا بسپارید، تا نتیجه بی نظیر با کمترین هزینه ممکن به دست آورید.